Карпове крісло Mivardi Chair CamoCODE Express (Модель: M-CHCCEX) - це оригінальний продукт виробництва Чехії, яке відмінно підходить для коротких прогулянок та риболовлі у важкодоступних місцях. Незважаючи на свої мінімальні транспортні габарити, це крісло має високу міцність і вантажопідйомність.
Основні характеристики:
- Максимально допустиме навантаження: 140 кг, що робить його досить стійким і надійним кріслом для риболовлі.
- Ширина: 560 мм; глибина: 480 мм; Висота сидіння стільця: 300-410 мм, що забезпечує комфортне сидіння навіть під час тривалої риболовлі.
- Вага: 5,3 кг, що робить його легким і портативним.
- Габарити крісла у складеному вигляді: 720 х 650 х 140 мм, що дозволяє легко транспортувати його в місця риболовлі.
Крім того, крісло оснащене саморозсувними телескопічними ніжками з грязьовими ніжками, що гойдаються, що забезпечує стабільність і зручність навіть на нерівному ґрунті.
Загалом, карпове крісло Mivardi Chair CamoCODE Express - це ідеальний вибір для рибалок, які шукають зручне, надійне і портативне крісло для риболовлі у важкодоступних місцях.
Країна-виробник: Чехія.
Послуги транспортування на покупцеві в повному обсязі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mivardi |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал сиденья | Ткань |
| Регулируемые опоры | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 140 кг |
| Ширина стула | 480 мм |
| Глубина стула | 480 мм |
| Высота сиденья стула | 410 мм |
| Вес | 5.3 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Камуфляж |
Информация для заказа
- Цена: 2 740 ₴











