Розкладне військове ліжко від Mil-Tec, 14402001. Олива. Розкладне військове ліжко в американському стилі - від Mil-Tec, артикул 14402001 Олива. Це особливе ліжко, що поєднує в собі легкість алюмінієвого каркасу та міцність водовідштовхувальної тканини. Його використання забезпечить вам зручний та комфортний сон у будь-яких умовах.
Тканина ліжка виготовлена з високоякісного 100% поліестеру (Оксфорд) з поліуретановим покриттям, що робить її легкою у догляді та чищенні після забруднення. Щоб забезпечити ще більший комфорт, рекомендується використовувати спеціальний спальний мішок та килимок разом з цим розкладним ліжком.
Його складна конструкція дозволяє легко переносити ліжко та зручно зберігати його у компактній сумці для перенесення, яка входить до комплекту. Розміри ліжка становлять 190 x 65 x 42 см, а розмір упаковки - 100 x 22 x 12 см. При цьому вага ліжка всього 6,6 кг, а максимальна вантажопідйомність становить 130 кг.
Завдяки своїм унікальним характеристикам та надійності, розкладне військове ліжко в американському стилі від Mil-Tec Art. N: 14402001 стане незамінним помічником як під час активного відпочинку на природі, так і під час подорожей. Замовляйте його вже сьогодні та насолоджуйтесь комфортом та зручністю у будь-яких умовах!
Послуги транспортування на покупцеві в повному обсязі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MiL-tec |
| Страна производитель | Германия |
| Материал каркаса раскладушки | Алюминиевая профильная труба |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 1900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 400 мм |
| Вес | 5.7 кг |
- Цена: 2 950 ₴








