
Карпове ліжко - розкладачка CamoCODE Express 6 Mivardi (Модель: M-BCHCCEX6). 120 кг. Оригінал. Чехія.
4 740 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 454-50-84
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Карпове ліжко - розкладачка CamoCODE Express 6 Mivardi (Модель: M-BCHCCEX6). Оригінал. Чехія.
Отримайте незрівнянний комфорт і стійкість під час ваших рибальських пригод з крісло-ліжком CamoCODE Express 6 Mivardi (Модель: M-BCHCCEX6) - компактним і абсолютно плоским крісло-ліжком зі зручним і жорстким матрацом.
Основні характеристики:
- Стійкість і надійність: Крісло-ліжко має вісім ніжок, які забезпечують чудову стабільність, але при цьому воно є легким та зручним у використанні.
- Простота розкладання і складання: Крісло-ліжко оснащене саморозсувними ніжками та поворотними грязезахисними підніжками, а передні і задні ніжки мають автоматичний механізм блокування для легкого складання та розкладання.
- Компактний розмір: Завдяки транспортному розміру 73 х 73 х 25 см, крісло-ліжко легко переносити і зберігати.
Характеристики продукту:
- Вага: 8,5 кг
- Висота сидіння від землі: 40 - 53 см
- Міцність: 120 кг
- Розмір: 202 х 74 см
- Кількість штук в упаковці: 1
- Колір: Camo CODE
Підготуйтесь до вашої наступної рибальської подорожі з якісним і зручним крісло-ліжком CamoCODE Express 6 Mivardi (M-BCHCCEX6). Комфорт і зручність гарантовані!
Примітка: Транспортна сумка M-TBBCHPRO8, яка підходить для цього виробу, є окремим товаром і не входить до комплекту. Розмір подушки - 65 х 32 см.
Країна-виробник: Чехія.
Послуги транспортування на покупцеві в повному обсязі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mivardi |
| Страна производитель | Чехия |
| Материал каркаса раскладушки | Алюминиевая труба |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 2020 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Высота | 420 мм |
| Вес | 8.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 4 740 ₴








