Карпове розкладне ліжко Mivardi Air8 надувний матрац, 160кг. M-BCHCCA8. Чехія. Оригінал.
Карпове розкладне ліжко Mivardi Air8 (Модель: M-BCHCCA8) - це розкішне ліжко з надувним матрацем, яке гарантує вам безпрецедентний комфорт і теплоізоляцію під час риболовлі. Це крісло на 100% плоске, забезпечуючи зручність і комфорт в унікальному дизайні CamoCODE.
Основні характеристики:
- Надувний матрац: Усередині ліжка є міцний самонадувний матрац з клапаном, який забезпечує комфорт і теплоізоляцію. На ньому розташована порожниста волокниста накладка з флісовим чохлом в унікальному дизайні CamoCODE, що забезпечує додатковий комфорт.
- Плоска конструкція: Ліжко на 100% плоске, що додає зручності і забезпечує вам комфортний сон на риболовлі.
- Розширена система натягування: Усередині рами є розширена система натягування, яка дозволяє збільшити загальну "твердість" матраца і забезпечує додаткову міцність.
- Унікальні грязьові ніжки: Ліжко оснащене самовисуваючимися ногами з унікальними грязьовими ніжками Mivardi, що забезпечує стабільність навіть на м'якому ґрунті.
Характеристики продукту:
- Вага: 13,2 кг
- Висота сидіння від землі: 38-50 см
- Розмір подушки: 73 х 41 см
- Кількість штук в упаковці: 1
- Колір: CamoCODE
- Міцність: 160 кг
- Розмір: 220 х 90 см
- Кількість ніжок: 8
- Транспортний розмір: 80 x 96 x 36 см
Забезпечте собі розкішний відпочинок на риболовлі з карповим розкладним ліжком Mivardi Air8 (M-BCHCCA8). Це оригінальний продукт виробництва Чехії, що гарантує якість та комфорт у будь-яких умовах.
Країна-виробник: Чехія.
Послуги транспортування на покупцеві в повному обсязі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mivardi |
| Страна производитель | Чехия |
| Материал каркаса раскладушки | Алюминиевая труба |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Максимально допустимая нагрузка | 160 кг |
| Цвет | Камуфляж |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 2200 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Высота | 50 мм |
| Вес | 13.2 кг |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 360 мм |
| Длина в сложенном виде | 960 мм |
| Ширина в сложенном виде | 800 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 600 ₴











