Ліжко розкладушка Professional FLAT8 Mivardi M-BCHPRO8. 140 кг. Чехія. Оригінал.
Ліжко-розкладушка Professional FLAT8 Mivardi (Модель: M-BCHPRO8) - це нова велика плоска ліжко-крісло з товстим поролоновим матрацом і теплим флісовим чохлом, що забезпечує максимальний комфорт і відпочинок під час риболовлі.
Основні характеристики:
- Велика подушка: Верхня частина розкладачки має велику і дуже зручну подушку, яка забезпечить вам комфортну підтримку під час сидіння або відпочинку.
- Вдосконалена система натягу: Розкладачка використовує вдосконалену систему натягу для регулювання жорсткості матраца, що дозволяє вам налаштовувати комфорт і м'якість за своїм смаком.
- Телескопічні опори: Ліжко має вісім телескопічних опор з регульованими опорами і міцними замками, що забезпечує стабільність та надійність використання.
Характеристики продукту:
- Вага: 11 кг
- Висота сидіння від землі: 32 - 47 див.
- Вантажопідйомність: 140 кг
- Розмір: 208 x 84 див.
- Транспортний розмір: 85 х 80 х 30 див.
- Комплектація: Транспортна сумка M-TBBCHPRO8 (не входить в комплект)
Забезпечте собі комфортний відпочинок на риболовлі з ліжком-розкладушкою Mivardi Professional FLAT8 (M-BCHPRO8). Це оригінальний продукт виробництва Чехії, який забезпечить вам комфорт і зручність у будь-яких умовах.
Країна-виробник: Чехія.
Послуги транспортування на покупцеві в повному обсязі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mivardi |
| Страна производитель | Чехия |
| Материал каркаса раскладушки | Алюминиевая труба |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Максимально допустимая нагрузка | 140 кг |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 2080 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Высота | 400 мм |
| Вес | 11 кг |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 300 мм |
| Длина в сложенном виде | 800 мм |
| Ширина в сложенном виде | 840 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 940 ₴










