Філейний складаний ніж Opinel Inox Slim Bubinga No.10 Art. 000013 - це дійсно вишуканий інструмент, оригінально вироблений в Франції. Цей ніж є незамінним помічником для різання шматочків м'яса, птиці або риби завдяки його вузькому та тонкому лезу, виготовленому з нержавіючої сталі.
Одна з особливостей цієї моделі - витончена рукоятка зі спеціальною формою, що забезпечує максимальний комфорт при користуванні ножем. Важливо відзначити, що нержавіюча сталь леза дозволяє підтримувати його гостроту на протязі тривалого часу, хоча вона може трохи важче піддається заточці порівняно з іншими сталями.
Система фіксації Virobloc є додатковою перевагою цього ножа. Вона дозволяє зручно носити ніж з собою, уникати мимовільного складання під час роботи або розкладання в кишені. Ця технологія використовується з 1955 року на ножах Opinel і є частковою причиною їхньої популярності.
Характеристики:
-
Загальна довжина: 225 мм.
-
Довжина в складеному стані: 125 мм.
-
Довжина леза: 100 мм.
-
Сталь: модифікована нержавіюча сталь Sandvik 12C27.
-
Рукоятка: деревина бубинга.
-
Замок: Virobloc.
-
Вага: 45 грам.
Виробник: Opinel, Франція.
Компанія Opinel (Опінель) має довгу історію, яка почалася ще в 1890 році, і стала символом Франції завдяки класичному дизайну та високій якості своїх ножів. Основними складовими успіху цих ножів є простота, якість та доступна ціна.
Послуги транспортування на покупцеві в повному обсязі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Opinel |
| Страна производитель | Франция |
| Тип | Складной |
| Материал лезвия | 12С27 |
| Твердость режущего лезвия | 57 HRC |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина рукоятки | 125 мм |
| Длина ножа | 225 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 12.5 см |
| Поверхность | Зеркальная |
| Вес ножа | 44 г |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 100 мм |
| Ширина лезвия | 14 мм |
| Толщина лезвия | 1.4 мм |
- Цена: 870 ₴









