Контактний гриль CASO DG2000 grill 2832 - ідеальний вибір для смаження стейків, м'яса, риби, овочів, паніні та багато іншого!
Характеристики:
-
Регулювання температури: Від 60 до 220 °C - для ідеального приготування різних видів їжі.
-
Таймер: До 09:59 хв з акустичним кінцевим сигналом - контроль часу приготування.
-
Площа гриля: Приблизно 630 кв. см (розміри 30x21 см) - достатньо місця для приготування різноманітних страв.
-
Світлодіодний дисплей: Якісний та зручний для відображення інформації.
-
Антипригарне покриття: Дві зйомні гриль-пластини з антипригарним покриттям для легкого чищення.
-
Миття в посудомийній машині: Гриль-пластини можна мити в посудомийній машині, що полегшує очищення.
-
Нагрівальні елементи в пластинах гриля: Швидкий час нагрівання та оптимальний розподіл тепла.
-
Рухомий шарнір: Для продуктів різної товщини - забезпечує рівномірне прожарювання.
-
Знімний піддон: Для легкого очищення.
-
Практична намотка кабелю: Забезпечує порядок під час зберігання.
-
Потужність: 2000 Вт - швидке та ефективне приготування їжі.
-
Матеріал корпусу: Високоякісний анодований алюміній.
-
Колір: Металік.
-
Розміри (ШxВxГ): 340x190x345 мм.
-
Вага: 6,3 кг.
-
Живлення: 230 В, 50 Гц, 2000 Вт.
-
EAN-Code: 4038437028324.
CASO DG2000 grill 2832 - ваш помічник у створенні смачних та здорових страв!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Caso |
| Тип прибора | Электрический контактный гриль |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Вариант установки | Универсальный |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные нагреваемые пластины | Да |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Лоток для жира | Да |
| Ненагревающиеся ручки | Нет |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Возможность использования на открытом воздухе | Да |
| Безопасное автоотключение | Да |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Ширина рабочей поверхности | 300 мм |
| Глубина рабочей поверхности | 210 мм |
| Габаритные размеры гриля | |
| Высота | 340 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глубина | 345 мм |
| Вес | 3.6 кг |
- Цена: 8 290 ₴










