
Карпове розкладне ліжко Mivardi Air8 надувний матрац, 160кг. M-BCHCCA8. Чехія. Оригінал.
11 600 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 454-50-84
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Карпове розкладне ліжко Mivardi Air8 надувний матрац, 160кг. M-BCHCCA8. Чехія. Оригінал.
Карпове розкладне ліжко Mivardi Air8 (Модель: M-BCHCCA8) - це розкішне ліжко з надувним матрацем, яке гарантує вам безпрецедентний комфорт і теплоізоляцію під час риболовлі. Це крісло на 100% плоске, забезпечуючи зручність і комфорт в унікальному дизайні CamoCODE.
Основні характеристики:
- Надувний матрац: Усередині ліжка є міцний самонадувний матрац з клапаном, який забезпечує комфорт і теплоізоляцію. На ньому розташована порожниста волокниста накладка з флісовим чохлом в унікальному дизайні CamoCODE, що забезпечує додатковий комфорт.
- Плоска конструкція: Ліжко на 100% плоске, що додає зручності і забезпечує вам комфортний сон на риболовлі.
- Розширена система натягування: Усередині рами є розширена система натягування, яка дозволяє збільшити загальну "твердість" матраца і забезпечує додаткову міцність.
- Унікальні грязьові ніжки: Ліжко оснащене самовисуваючимися ногами з унікальними грязьовими ніжками Mivardi, що забезпечує стабільність навіть на м'якому ґрунті.
Характеристики продукту:
- Вага: 13,2 кг
- Висота сидіння від землі: 38-50 см
- Розмір подушки: 73 х 41 см
- Кількість штук в упаковці: 1
- Колір: CamoCODE
- Міцність: 160 кг
- Розмір: 220 х 90 см
- Кількість ніжок: 8
- Транспортний розмір: 80 x 96 x 36 см
Забезпечте собі розкішний відпочинок на риболовлі з карповим розкладним ліжком Mivardi Air8 (M-BCHCCA8). Це оригінальний продукт виробництва Чехії, що гарантує якість та комфорт у будь-яких умовах.
Країна-виробник: Чехія.
Послуги транспортування на покупцеві в повному обсязі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва труба |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Колір | Камуфляж |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 13.2 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 360 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 960 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 600 ₴










