
Карпова сумка Mivardi Carp Carryall Easy M-CCAEA .Чехія. Оригінал.
1 850 ₴
- Готово до відправки
Карпова сумка Mivardi Carp Carryall Easy M-CCAEA - це універсальний та зручний варіант для перенесення вашого рибальського спорядження. Виготовлена з високоякісного матеріалу B-POL600D, ця сумка гарантує надійність та довговічність в експлуатації.
Сумка оснащена міцними блискавками та язичками на блискавці від Mivardi, що забезпечує легкий та зручний доступ до вашого спорядження. Просторі зовнішні кишені дозволяють організовано зберігати дрібниці та аксесуари, забезпечуючи легкий доступ до них під час риболовлі.
Міцні ручки для перенесення та плечовий ремінь з м'якою підкладкою забезпечують комфортне та зручне носіння сумки навіть під час довгих прогулянок на водоймі.
Характеристики сумки Mivardi Carp Carryall Easy M-CCAEA:
- Колір: зелений
- Розміри: 61 x 26 x 33 см
- Кі-ть відділень: 5шт
Завдяки своїм характеристикам та дизайну, карпова сумка Mivardi Carp Carryall Easy M-CCAEA стане вашим надійним помічником під час риболовлі та допоможе зробити ваші виїзди на водойми більш зручними та організованими.
Послуги транспортування на покупцеві в повному обсязі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення рюкзака | Полювання/Рибалка |
| Кількість лямок | 2 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Глибина | 61 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 33 см |
- Ціна: 1 850 ₴

